Naša história v skratke...

 

  Firma IBILL, s.r.o. začala svoju činnosť v januári roku 2005 v personálnej oblasti na zahraničnom pracovnom trhu v Slovinsku.
  O rok neskôr sme rozšírili svoju činnosť aj na český a slovenský trh v tej istej oblasti.
  V roku 2006 sme mapovali možnosti podnikania na Slovensku v oblasti obchodu a následne sme rozšírili našu činnosť o predaj kancelárskych potrieb.
  V súvislosti zo zavedením eura od 1. 1. 2009 na Slovensku sme prišli s novou ponukou tovaru už v septembri 2008. Bol to Eurosortiment, ktorí sa predáva do dnes. Vzhľadom nato, že spolupracujeme so zahraničnými firmami v rôznych oblastiach, stále prichádzame v oblasti obchodu s nejakou novinkou, ako sú produkty aloe vera, ekosviece, a iné, ktoré nám pomáhajú spestriť našu ponuku v kamennom obchode.
  Pretože máme vo firme mladý kolektív, ktorý je otvorený novým veciam, sme od 1. 1. 2011. začali rozvíjať nový projekt v spolupráci s firmou Onyx group a.s. pod názvom právne služby. Naša firma prešla rôznymi etapami rozvoja. Dnes môžeme povedať, že sa nám podarilo udržať pôvodné aktivity s ktorými sme začínali a postupne rozvíjame aj tie nové.