Eissmann GmbH Boblingen zvárači zámočníci ktorí sa podieľajú na zváraní jednotlivých časti vzduchotechniky metódou Tig a následnom kompletovaní jednotlivých tras, ktoré sú tak pripravené pre expedovanie na určené miesto zákazky pre celkové skompletovanie u zákazníka ako celok.

BMW Dingolfing zámočnícke a montážne práce pri inštalovaní časti výrobných liniek do prevádzky budúceho závodu.

Eissmann Thyssen Krupp Heilbronn, Zvárači typu Co2 ktorí sa podieľajú na príprave zvarencov nosných konštrukcií joklových profilov, ktoré sa potom používajú pri montáži jak samotných výrobných hál ale aj ako nosné prvky pri montáži výrobných a dopravných liniek samotnej budúcej prevádzky výroby.

Novisol GmbH Jena,  Elektrikári prevádzkoví – podieľajú sa na zapájaní jednotlivých časti výrobnej linky pred jej spustením do prevádzky – zapájanie motorov, rozvodové skrine, bezpečnostné prvky a iné elektroinštalačné prvky, ktoré sú súčasťou výrobnej linky.

Novisol, Porsche Werk Leipzig, Skupina montérov – montáž klimatizácie.

Loc Matic GmbH Allershausen  Montéri a zámočníci sa podieľali na montáži lakovne ako celku (montáž linky, lakovacej kabíny a vypaľovacej pece). Táto skupina sa podieľala na takomto projekte aj v Ohaio v Spojených štátoch.